Over Raadsheeren

Ons team

 

Over Raadsheeren

Ons team

 

Assurantiën & Advies

Adviseurs

Tjark Boot

Algemeen directeur

tjark@raadsheeren.nl
06 – 53 25 39 43

Roderick Weusthof

Adviseur zakelijk/medici

roderick@raadsheeren.nl
06 – 10 91 16 62

Rogiel Hol

Adviseur zakelijk

rogier@raadsheeren.nl
06 44 45 63 26
G.F. Rehe

Adviseur particulier

gf@raadsheeren.nl
06 – 53 51 35 98

Hypotheken

Wijnand Eissens

Adviseur hypotheken

wijnand@raadsheeren.nl
Karin de Coo

Adviseur hypotheken/leven

karin@raadsheeren.nl

Binnendienst medewerkers

Marie-Christien Koopmans

Relatiebeheerder zakelijk en particulier

marie-christien@raadsheeren.nl
Marc Berkhout

Administrateur

marc@raadsheeren.nl

Sofanie Kempff-Durgaram

Relatiebeheerder
zakelijk en particulier

sofanie@raadsheeren.nl
Louis Lafère

Relatiebeheerder zakelijk en particulier

louis@raadsheeren.nl
Sinaya Durgaram

Medewerker binnendienst

sinaya@raadsheeren.nl

Wendela Kneepkens

Office
Manager

wendela@raadsheeren.nl
Charlotte Stikkelbroeck

Medewerker binnendienst

louis@raadsheeren.nl

Fiscaal

Frank Rijneker

Belastingadviseur

frank@raadsheeren.nl
Esmeralda van Tilborgh

Administratieve ondersteuning

esmeralda@raadsheeren.nl
Sophie Andre de la Porte

Administratieve ondersteuning

sophie@raadsheeren.nl

Meer informatie? Wij helpen graag!

Graag informeren wij u over de verschillende dekkingen en wat het beste bij uw situatie past. Neem contact met ons op via 030 – 225 74 55